Help
Informatie

Rode bes

De teelt van rode bes neemt een belangrijkste plaats in in de Nederlandse kleinfruitsector. De producie bedroeg in 2004 2.700 ton. Vanaf 1999 is de productie gegroeid van 180 ha naar 281 ha in 2004. Ook de export van rode bessen zit behoorlijk in de lift; in 2004 werd 748 ton uitgevoerd tegen 338 ton in 2000. Rode bessen worden gedurende het hele jaar geëxporteerd. De export concentreert zich op Frankrijk, Groot-Brittannië en België.

De informatie op deze pagina is toegespitst op de fruitteler en is grotendeels alleen toegankelijk voor NFO-leden met een inlogcode. Mocht het inloggen (rechtsboven) niet lukken of bent u uw inlogcode kwijt,dan kunt u bellen naar de NFO, tel: (079) 368 13 00 of mailen naar Petra Koster,fruitteelt@nfofruit.nl.

De publicaties zijn grotendeels alleen toegankelijk voor NFO-leden met een inlogcode. Mocht het inloggen (rechtsboven) niet lukken of bent u uw inlogcode kwijt, dan kunt u mailen naar info@nfofruit.nl.