Perensector komt samen tijdens zomerse editie van Dé Perendag in Stavenisse

25 juni 2026

In het Zeeuwse Stavenisse is Dé Perendag 2026 momenteel in volle gang. Ondanks de hoge temperaturen is het gezellig druk op de locatie bij Van Rossum Fruit. Ook zit de sfeer er goed in.

Om de hitte het hoofd te kunnen bieden, zijn diverse aanvullende maatregelen genomen. Zo staan de meeste standhouders binnen en zijn er diverse waterrappunten op het beursterrein. Daarnaast springen standhouders in op de warmte, door bijvoorbeeld waterflessen en leuke gadgets aan te bieden.

Dé Perendag – die wordt georganiseerd door de NFO, ZLTO en Delphy – kent ook een inhoudelijk sterk programma.Innovatie, teelt, bewaring en afzet van peren staan hierbij centraal.Ook een demonstratie met een drone die water sprayde trok veel bekijks. Daarnaast is er veel gelegenheid om te netwerken.

Dé Perendag duurt nog tot 20.00 uur vanavond. In de aankomende editie van het Vakblad Fruitteelt vindt u een uitgebreid verslag van het event. Hieronder alvast een foto-compilatie.

Foto’s: Caroline van Assche