Aanmelding standhouders Fruitteelt Vakbeurs 2026 geopend

30 september 2025

Op 21 en 22 januari 2026 vindt de 11e editie van de Fruitteelt Vakbeurs plaats in Expo Houten. Deze landelijke vakbeurs is dé ontmoetingsplek voor iedereen die actief is in de fruitteelt en wordt georganiseerd door de NFO en FruitMasters. Vorig jaar meldden maar liefst 135 toeleveranciers en dienstverleners uit de sector zich aan als standhouder. Bedrijven zijn ook dit jaar weer van harte welkom om zich op deze toonaangevende beurs te presenteren.

Tijdens de beurs staat ontmoeten en netwerken centraal. Telers, leveranciers en ketenpartners komen samen om bij te praten, kennis te delen en de laatste ontwikkelingen in de sector te bekijken.

Als standhouder bent u zichtbaar voor een vakgericht publiek en komt u in contact met zowel bestaande als nieuwe relaties. Een kans om uw product(en), diensten of innovaties onder de aandacht te brengen van een brede groep fruittelers.

Aanmelden als standhouder kan tot uiterlijk 28 november via defruitteeltvakbeurs.nl. Daar vindt u ook alle verdere informatie en prijzen. Mocht u nog vragen hebben, neem dan contact op met de organisatie via 079-368 1300 of info@defruitteeltvakbeurs.nl.