Combineer snoeipraktijk en Fruitteelt Vakbeurs: HKSF-bijeenkomst op 22 januari

15 januari 2026

Volgende week donderdag, 22 januari, is het zover: de snoeibijeenkomst van de NFO Kring teelt en omgeving Houtig Klein- en Steenfruit (HKSF). Deze vindt plaats bij Fruitbedrijf Westeneng in Zeist. Naast snoeidemo’s biedt de bijeenkomst een sterk en relevant inhoudelijk programma voor kersen- en bessentelers.

De snoeidemo’s zullen worden verzorgd door Johan Sonneveld van Fruitconsult. Daarnaast wordt u tijdens de bijeenkomst bijgepraat over de actualiteiten op het gebied van arbeid en werkgeverschap. Ook vertelt de familie Westeneng over haar bedrijf en geeft Henk Vernooij van Imkerij Two Bee een presentatie over de impact van de Aziatische hoornaar.

Het bedrijf van de familie Westeneng ligt op een steenworp afstand van de Fruiteelt Vakbeurs in Houten. Ideaal om dit met elkaar te combineren en op één dag een schat aan kennis op te doen én volop te netwerken.

Zien we u volgende week donderdag in Zeist? Aanmelden kan hier. Op deze pagina vindt u ook meer informatie.