Bedrijfsnaam:
FRC Randwijk
Locatie:
Lingewal 1b, 6668 LA, Randwijk
NFO Kring:
Landelijk
Op dinsdagavond 27 mei 2025 organiseren de partners van FRC Randwijk, in samenspraak met de NFO en het Platform Fruitvooruit.nl, voor alle supporters een rondgang waarin verschillende onderwerpen aan de orde komen. In de rondleidingen voor hardfruittelers, kleinfruittelers en biotelers zullen we stilstaan bij de gewasbeschermingsaanpak 2030. Uiteraard zullen in alle rondgangen nieuwe rassen en andere actualiteiten niet ontbreken.
PROGRAMMA
18.30 uur Inloop
19.00 uur Welkom door Aryan van Toorn
19.05 uur BAP (Best Agricultural Practice voor Fruitteelt) door Aryan van Toorn met aandacht voor de belangrijkste lessen uit het praktijkprogramma.
19.15 uur Start rondleiding FRC
21.00 uur Borrel & napraten
Aanmelden is niet nodig.
De bijeenkomst is onderdeel van het praktijkprogramma ‘Weerbaarheid in de praktijk’. Binnen het programma zetten telers samen met teeltdeskundigen in diverse plantaardige sectoren stappen om minder en efficiënter gewasbeschermingsmiddelen toe te passen. De NFO, het Platform Fruitvooruit.nl en FRC Randwijk werken binnen dit programma samen met deskundigen uit de fruitsector aan nieuwe gewasbeschermingsstrategieën voor de fruitteelt en aan maatregelen die emissie van gewasbeschermingsmiddelen vanaf een perceel of erf van tot nagenoeg nul reduceren.