Op donderdag 25 juni 2026 organiseren Delphy, NFO en ZLTO voor de elfde keer Dé Perendag – hét kennis- en netwerkevent voor de perenteelt. Dit jaar zal het evenement plaatsvinden op een nieuwe locatie: Van Rossum Fruit in Stavenisse. De dag staat volledig in het teken van innovatie, teelt, bewaring en verkoop van peren. Tijdens Dé Perendag is er volop aandacht voor precisiefruitteelt, groene middelen, bewaring en moderne spuittechnieken. Een inspirerende dag voor telers, adviseurs, toeleveranciers en ketenpartners.
Wat kunt u verwachten?
Dé Perendag biedt een gevarieerd programma met onder andere:
- Infomarkt & beurs met stands van bedrijven en organisaties
- Rondgangen door de boomgaard langs demoproeven met demonstraties van precisietechnieken op basis van sensoren, dronebeelden en taakkaarten
- Demonstraties van boomgaardspuitmachines en andere innovatieve technieken
Standhouders en sponsoren
Bedrijven die aan Dé Perendag willen deelnemen als exposant kunnen hiervoor een plekje reserveren. Wilt u een demoproef uitvoeren of een machine of techniek demonstreren dan kunt u zich daarvoor ook aanmelden. Ook is er de mogelijkheid om uw bedrijf extra aandacht te geven vóór, tijdens en ná Dé Perendag. U vindt alle sponsormogelijkheden op onze perendag.nl of neem direct contact op met:
- René Bal (Delphy) – info beurs & demonstraties, mechanisatie
R.Bal@delphy.nl | 06-53375087 - Christian van Os (Delphy) – demoproeven
C.vanos@delphy.nl | 06-82831615 - Sabina Hervij (NFO) – info beurs
perendag@nfofruit.nl | 079-3681300

