
Partijen in de Provincie Gelderland kunnen vanaf 30 juni aanstaande inschrijven op de subsidieregeling van het Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB) voor kennisoverdracht. Deze regeling ondersteunt het delen van kennis aan groepen agrariërs. De provincie organiseert binnenkort speciale informatiebijeenkomsten over de regeling.
Met de GLB-subsidieregeling Kennisoverdracht wil de provincie stimuleren dat kennisaanbieders kennis overdragen aan groepen agrariërs. Het kan dan onder meer gaan om kennis op het gebied van de bodem, wateropgaven, innovatie of nieuwe verdienmodellen. De subsidie kan worden aangevraagd door kennisaanbieders of samenwerkingsverbanden van kennisaanbieders
Subsidie aanvragen
De GLB-subsidieregeling voor kennisoverdracht gaat open op 30 juni aanstaande en sluit op 2 oktober van dit jaar. De subsidie kan worden aangevraagd via Stimulus. Meer informatie over het aanvragen, de voorwaarden en hoe het precies werkt vindt u ook op de website van Stimulus.
Een externe adviescommissie beoordeelt de aanvragen. In totaal is er € 1,37 miljoen beschikbaar. Per aanvraag kan minimaal € 25.000 en maximaal € 125.000 subsidie worden aangevraagd.
Meer informatie over de regeling vindt u ook op de website van de Provincie Gelderland.
Informatiebijeenkomsten
Op 3 juli, 21 en 28 augustus aanstaande organiseert de Provincie Gelderland informatiebijeenkomsten over deze regeling en over andere GLB-regelingen die de provincie in 2025 openstelt. Tijdens de bijeenkomsten wordt meer informatie gegeven over de inhoud van de regelingen. Ook is er ruimte om vragen te stellen.
Via het speciale aanmeldformulier kunt u zich aanmelden voor een van de bijeenkomsten, die plaatsvinden op diverse locaties in Gelderland.