
In de weekenden van 5 en 6, 12 en 13 en 19 en 20 juli aanstaande worden De Fruitigste Kleinfruitdagen weer georganiseerd! De Fruitigste Kleinfruitdagen is een evenement waarbij telers van zacht- en kleinfruit hun deuren openen voor het publiek. Het is een initiatief van Platform FRUITVOORUIT.NL en Fruitpact (Greenport Gelderland), waaraan alle zacht- of kleinfruittelers kunnen deelnemen.
Het evenement
Ieder deelnemend fruitteeltbedrijf bepaalt tijdens de open dagen zelf welke activiteiten aangeboden worden; het zelf plukken van fruit, een wandeling door de boomgaard, een proeverij, een rondleiding of eigen ideeën, alles is mogelijk. Ieder deelnemend bedrijf ontvangt van De Fruitigste materiaal ter promotie van het evenement bij u op het bedrijf. Dit wordt door middel van een online toolkit aangeboden. Denk hierbij aan posters, flyers, kleurplaten en meer.
Daarnaast wordt er op de sociale mediakanalen van De Fruitigste én de betrokken partijen veel aandacht besteed aan De Fruitigste Kleinfruitdagen.
Een terugblik op vorig jaar
Ook in 2024 werden De Fruitigste Kleinfruitdagen georganiseerd. Een mooie editie waarin 14 fruitteeltbedrijven ruim 10.000 bezoekers verwelkomden.
Laten we samen het verhaal van de fruitteeltsector laten bloeien en onze mooie sector in de spotlight zetten!
Meer informatie en aanmelden
Doet u ook mee? Aanmelden kan via het deelnemersformulier op de website van de Fruitigste (defruitigste.nl) of klik hier.
Meer informatie over de Fruitigste Dagen vindt u op de website van De Fruitigste en/of u kunt contact opnemen via email: info@defruitigste.nl.

